10 wiosennych czapraków, które nie wypocą Ci kieszeni

wiosenne czapraki

Znalezione w różnych sklepach, ale wszystkie mają tą zaletę, że kosztują mniej niż 120 zł. Oto nasze propozycje na wiosenne przejażdżki:

1 i 2Czaprak firmy Busse – cena: 85 PLN – ozdobne przeszycia w kształcie motyli i róż. Dostępny w dwóch kolorach: limonka z różową lamówką i różowy z limonkową lamówką. Rozmiary: pony, full.

Dostępne w sklepie mysliwskim Skawiński.pl

czapraki1

3 – Czaprak polskiej firmy Lovequestrian, model „Turquise Flowers” – cena promocyjna: 118,30 PLN – pikowania w kształcie rombów, materiał wierzchni laminowany, a więc trwalszy. Dostępny w dwóch wersjach: wszechstronny i ujeżdżeniowy.

Dostępny w sklepie www.gnl.pl

czapraki2

4, 5, 6 – Czaprak HKM, model „Cassandra Softice” – cena promocyjna: 80 PLN – miękki i elegancki, dostępny w wielu kolorach. Od spodu podszyty polarem. Wybrane przez nas kolory to 4 – mleczny żółty ze srebrnym obszyciem, 5 – mleczny róż ze srebrnym obszyciem i 6 – mleczny niebieski ze srebrnym obszyciem. Dostępny w dwóch wersjach: wszechstronny i ujeżdżeniowy, w rozmiarach pony i full.

Dostępny w sklepie www.pasi-konik.pl

czapraki3

7 i 8 – Czapraki polskiej firmy K&A – cena: 90 PLN – miękki, bawełniany, w kilku kolorowych wzorach. Nam się spodobały wzory łowickie i delikatne kropki. Dostępne w wersji full.

Kupisz go na Allegro, o tu: Czapraki K&A

czapraki4

9 i 10 – Czapraki Fair Play z kolekcji ORBIT – cena promocyjna: 116,10 PLN – ciekawe, dynamiczne przeszycia i pełne życia kolory. Obszyte kontrastowym granatem. Kolekcja przygotowana na wiosnę/lato 2016. Dostępne w wersji wszechstronnej i ujeżdżeniowej, w rozmiarach cob i pony.

Do kupienia w sklepie Patatajek.pl

czapraki5

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz